KONST / Litografier / Färglitografi 14545440
nr 1454 5440
Maya Eizin Öijer
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 37/230. Färglitografi, bildmått: 24x66cm, yttermått inklusive ram: 51x92cm
Maya Eizin Öijer, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:16:58
13/3 20:47:49